AKTUALNOŚCI

 

 

 • Wyniki Konkursów Przedmiotowych - ciąg dalszy

  2016-11-15

  Nasze zmagania konkursowe dobiegły końca, ale na podsumowania jeszcze za wcześnie. Ważą się wyniki Konkursów Matematycznego i Geograficznego. Organizatorzy wprowadzili istotne korekty w kluczach oceniania zadań.

  Pewne są wyniki K. Biologicznego, które z radością podajemy. W rejonowym etapie nasze gimnazjum będzie reprezentować aż piątka uczniów: Kinga Karczewskaz 3c, Igor Jaszczyszyn z 2b, Bartosz Jadczak i Mikołaj Zduńczyk z 3b oraz Maciek Zieliński z 3d.

  Gratulujemy i czekamy na pozostałe rozstrzygnięcia.

  Czytaj całość...
 • 14 listopada - zebrania klasowe i dzień otwarty

  2016-11-07

  Przypominamy, że 14 listopada 2016r. odbędą się zebrania klasowe oraz dzień otwarty w naszym gimnazjum.

  Zebrania klasowe - godz. 18.30- 19.00

  Dzień otwarty - od godz. 19.00.

  Zapraszamy rodziców i opiekunów.

  Czytaj całość...
 • Srebro dla naszych piłkarzy w Turnieju Mazovii

  2016-11-07

   Reprezentacje gmin należących do Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza rozegrały w sobotę 5 listopada 2016 r.  Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych. Zawody odbyły się w sali sportowej Gimnazjum nr 2 im. Św. Maksymiliana Kolbego w Błoniu. W turnieju wzięło udział 7 zespołów.

  Nasza reprezentacja w składzie: Kuba Banaszek, Mateusz Czarnecki i Wojciech Czarnecki z 2a, Mikołaj Złotnicki z 2b, Mateusz Baran i Kacper Kuczbajski z 1b, Natan Piech z 1c oraz  Sebastan Plackowski i Partyk Szmel z Gimnazjum nr 1 w Milanówku zajęła 2. miejsce i zdobyła srebrny medal, ulegając tylko mistrzowi turnieju- drużynie z Nadarzyna.

  Gratulujemy i dziękujemy za pełną poświęcenia sportową walkę w niesprzyjającej sobotniej aurze.

  Czytaj całość...
 • Konkursy Chemiczny i Języka Polskiego z udziałem naszych uczniów

  2016-11-03

  Rejonowe etapy Konkursów  Chemicznego i Języka Polskiego odbędą się z licznym udziałem naszych uczniów. W K. Chemicznym szkołę będzie reprezentować sześciu uczniów: Wiktor Jakubowski, Kacper Cieślak i Wojtek Pachulski z 3a, Filip Anduła  z 3b, Alek Krzysztoszek z 3c oraz Borys Żyto z 3d.

  Grono szkolnych reprezentantów K. Języka Polskiego to dziesięcioro uczennic i uczniów:  Krystian Kubat z 3a, Zosia Orlik, Ola Pusz, Agnieszka Zarzycka, Mikołaj Zduńczyk i Janek Żmuda z 3b, Kasia Gapanowicz i Agata Sucharska z 3c oraz Małgosia Okoń z 2a i Klaudia Ziółek z 2b.

  Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w dalszych konkursowych etapach.

   

  Czytaj całość...
 • Nasi uczestnicy w Mazowieckim programie stypendialnym dla uczniów szczególnie uzdolnionych

  2016-10-27

  Siedmioro naszych uczniów oraz dwóch naszych absolwentów znalazło się w gronie uczestników stypendialnego programu dla zdolnej młodzieży. Są to: Gabrysia Kwiatkowska z klasy 1a, Julka Słowikowska z 2b, Kinga Szwed z 2a, Igor Jaszczyszyn z 2b, Szymon Duchniewicz i Tomek Jurczak z 2a oraz Maciek Zieliński z 3d.

  Tegoroczni absolwenci to uczniowie Michał Duchniewicz i Jakub Dzięgielewski.

  Umowy stypendialne w 3 egzemplarzach oraz potwierdzenie uczestnictwa w programie należy przesłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie do 3 listopada.

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 150 Następna »