AKTUALNOŚCI

 

 

 • Przerwa świąteczna

  2016-12-22

  Od jutra 23 grudnia (piątek) rozpoczynamy przerwę świąteczną. Potrwa ona do 2 stycznia włącznie.

  Zajęcia wznawiamy 3 stycznia 2017 r. we wtorek.

  Wszystkim życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych ciepła i wzajemnej życzliwości.

  Czytaj całość...
 • Podwójne finały Natalii i Zosi

  2016-12-22

  Nasza uczennica Natalia Korbecka z 3d awansowała do finałowego etapu w Konkursie Geograficznym. Jest to drugi jej awans, wcześniej znalazła się w finałe Konkursu Matematycznego.

  Podwójną finalistką jest również druga nasza uczennica  Zosia Orlik z 3b - w styczniu będzie reprezentować nasze gimnazjum w Konkursie Języka Angielskiego i Konkursie Polonistycznym.

  Gratulujemy i trzymamy kciuki za styczniowe i lutowe etapy finałowe wszystkich naszych uczniów.

  Cały czas mamy nadzieję, że odwołania od werdyktów komisji konkursowych złożone przez naszych uczniów znajdą również swój szczęśliwy finał.

  Czytaj całość...
 • Nasi uczniowie znów awansowali

  2016-12-20

  Z radością informujemy o kolejnych awansach naszych uczniów w rejonowych etapach konkursów przedmiotowych. W finale Konkursu Matematycznego znaleźli się Natalia Korbecka z 3d oraz Alek Krzysztoszek z 3 c. Dziś we wtorek 20 grudnia poznaliśmy wyniki Konkursu  Biologicznego. W finałowym etapie tego konkursu nasze gimnazjum będzie reprezentował Maciek Zieliński z 3d.

  Gratulujemy! 

  Czytaj całość...
 • Nasza Szlachetna Paczka dotarła do rodziny

  2016-12-17

  Relacja wolontariuszy ze spotkania z rodziną podczas wręczania paczki oraz podziękowania od rodziny dla każdego z Was, kto współtworzył naszą tegoroczną "szlachetną paczkę".

  Czytaj całość...
 • Nasze gimnazjum triumfuje w powiatowym pływaniu

  2016-12-15

  Drużynowe Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych rozegrane dziś 15 grudnia 2016r. na Pływalni "Wodnik" w Grodzisku Mazowieckim pokazały fantastyczną formę naszych zawodniczek i zawodników.

  Drużyna dziewcząt zajęła 1. miejsce, a drużyna chłopców -  2. miejsce. To wspaniały sukces naszej lądowej szkoły, która w wodzie radzi sobie tak samo świetnie. Hurra!

  Dziękujemy za wielką pływacką klasę: Zuzi Świąder, Ewie Harchut, Zosi Pałkiewicz, Edycie Tomas, Natalii Korbeckiej i Weronice Laskowskiej oraz Mateuszowi Baranowi, Marcinowi Gajewskiemu, Jakubowi Bukowskiemu, Markowi Gruszczyńskiemu, Kornelowi Gładkowskiemu i Ksaweremu Łokietkowi.

  Drużyna dziewcząt będzie reprezentować nasz powiat 19 grudnia na zawodach w Raszynie. Powodzenia!

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 153 Następna »