AKTUALNOŚCI

 

 

 • Dotarła do nas informacja zwrotna w sprawie naszej "Szlachetnej Paczki".

  2017-12-19

   Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

  Czytaj całość...
 • Dzień Tolerancji i Wigilie Szkolne

  2017-12-18

  22 grudnia (piątek) odbędzie się w szkole Dzień Tolerancji oraz Wigilie klasowe.

  Nasze Drogie Absolwentki i Naszych Drogich Absolwentów  zapraszamy w imieniu Uczniów, Nauczycieli i Samorządu Uczniowskiego na Brzozową na tradycyjne popołudniowe spotkanie wigilijne i wspólne śpiewanie kolęd. Spotkanie odbędzie się 22 grudnia (piątek) w godzinach 17.00 - 18.30.

  Serdecznie zapraszamy!

  Czytaj całość...
 • Na stronie CKE przykładowe arkusze egzaminu ósmoklasisty

  2017-12-18

  Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ukazały się przykładowe arkusze egzaminacyjne dla przyszłorocznych ósmoklasistów. Zachęcamy uczniów klas VII do zapoznania się z materiałami. Obejmują przykładowe zadania z przedmiotów egzaminacyjnych (języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego) oraz modele oceniania.

  Adres strony: cke.gov.pl/

  Czytaj całość...
 • Sprawdziany semestralne i warszaty z jezyka angielskiego

  2017-12-14

  W dniach 15 i 18 grudnia ( piątek i poniedziałek) klasy VII oraz klasy 2 i 3 gimnazjum przystępują do sprawdzianów semestralnych. Sprawdziany dla klas VII mają  formę zbliżoną do przyszłorocznego egzaminu ósmoklasisty, dla klas 2 i 3 - formę nawiązującą do egzaminu gimnazjalnego. Stąd wynika zróżnicowany dla poszzcególnych grup uczniów czas pisania. O szczegółach uczniowie zostali poinformowani.

  Po sprawdzianach - zajęcia według zmienionego planu.

  Ponadto klasy V i VI 15 grudnia (piątek) wezmą udział w warsztatach języka angielskiego prowadzonych poza szkołą.

  Warsztaty z jezyka angielskiego dla klas VII odbędą się 18 grudnia (poniedziałek) po sprawdzianach semestralnych. Będą przeprowadzone na miejscu, w naszym szkolnym budynku przy ul. Brzozowej.

  Czytaj całość...
 • Pierwszy sezon Book Morning Library! - zakończony z udziałem naszych uczennic

  2017-12-13

  Trzy nasze uczennice - Ewa Fadrowska, Ida Folwarska i Olga Przeszło zaangażowały się w projekt Book Morning Library! realizowany w ramach programu Partnerstwo dla Książki Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 14 grudnia we czwartek w Bibliotece Publicznej w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się uroczyste zakończenie prac nad projektem. Wezmą w nim udział nasze uczestniczki oraz ich koleżanki i koledzy z obu klas szóstych.

  Gościem specjalnym uroczystości będzie Pan Michał Nogaś - dziennikarz, krytyk literacki oraz znawca mediów.

  Gratulujemy dziewczynom tak owocnego zaangażowania w ciekawy i bardzo pożyteczny projekt kulturalny. Rezultaty ich działań można oglądać na stroniewww.bookmorninglibrary.pl/

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 171 Następna »