AKTUALNOŚCI

 

 

 • Maraton Pisania Listów rozpoczęty!

  2017-12-05

  Od dzisiejszego wtorku 5 grudnia ruszył w naszej szkole Maraton Pisania Listów. Jest to jego XVIII edycja. Idea narodziła sie w Polsce w 2001 roku. Piszemy listy w obronie konkretnych osób, których prawa zostały złamane. Upowszechniamy w ten sposób wiedzę na temat wolności i praw człowieka. Listy można pisać na przerwach między 2 a 6 lekcją w dwóch salach - sali nr 16 i sali nr 12. Akcja potrwa do piątku włącznie. Jej koordynatorami są uczennice i uczniowie klas 2. 

  Dołącz do piszących.

  Czytaj całość...
 • Podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów

  2017-12-05

  Długo musieliśmy czekać na ostateczne wyniki, by móc podsumować tegoroczne konkursy przedmiotowe. Etapy szkolne dały awans w tych konkursach dużej grupie uczniów naszych klas gimnazjalnych. W etapie rejonowym K. Chemicznego szkołę będzie reprezentował Janek Cieszewski z 3b. W K. Polonistycznym mamy mocną obsadę w postaci szczęśliwej siódemki: Klaudii Ziółek, Edyty Tomys, Dominiki Włodarskiej i Martyny Mędrek z klas 3a i 3b oraz Gabrysi Bayer, Ewy Harchut i Zuzi Świąder z klasy 2c.

  Konkurs J. Angielskiego w etapie rejonowym odbędzie się z udziałem Piotra Burgessa, Szymona Duchniewicza i Maćka Babloka z klas 3 a i 3b. W K. Matematycznym, o szczególnie burzliwym przebiegu, w etapie rejonowym znależli się niezawodni Janek Cieszewski z 3b i Szymon Duchniewicz z 3a.  W K. Biologicznym szkołę będą reprezentować: Julka Lewandowska, Julka Słowikowska oraz Igor Jaszczyszyn - wszyscy z 3b.

  Wszystkim uczennicom i uczniom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy. Życzymy powodzenia w dalszych etapach.

  Wciąż czekamy na wyniki konkursów dla uczniów klas siódmych.

  Czytaj całość...
 • "Dołącz do paczki"- szczegóły dotyczące akcji "Szlachetna Paczka"

  2017-11-30

  Wszyscy razem robimy paczkę dla potrzebującej rodziny.

  Rzeczy do naszej paczki przynosimy do szkoły od piątku 3 grudnia do wtorku 5 grudnia.
  Szczegóły dotyczące akcji w rozwinięciu tej wiadomości.
  Czytaj całość...
 • Ruszamy ze Szlachetna Paczką

  2017-11-30

  Jak co roku, choć w tym roku po raz pierwszy jako Społeczna Szkoła Podstawowa MTE włączamy się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka". Koordynatorem akcji w naszej szkole są Pani Joanna Chojnacka - Gruchała - psycholog szkolny oraz wychowawcy klas. Mamy już rodzinę, którą chcemy szlachetnie obdarować. Zachęcamy wszystkich do wspracia szlachetnych działań!

  Czytaj całość...
 • Zebrania klasowe i dzień otwarty dla klas siódmych i gimnazjalnych

  2017-11-30

  4 grudnia o godz. 18.30 zapraszamy rodziców i opiekunów uczniów klas siódmych oraz klas gimanzjalnych na zebrania klasowe. Od godziny 19.00 rozpocznie się dzień otwarty.

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 171 Następna »