AKTUALNOŚCI

 

 

 • Pierwsze złoto w szkolnej historii piłki nożnej

  2017-10-12

  Na boisku Pogoni Grodzisk odbyły się dziś 12 października rozgrywki w ramach Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej. W finale nasza drużyna w składzie: Mateusz Baran, Mateusz Czarnecki, Wojciech Czarnecki, Kuba Banaszek, Bartek Fenicki, Marek Gruszczyński, Kacper Kuczbajski, Mikołaj Złotnicki, Maciek Pilis, Maciek Kasprowicz, Natan Piech i Karol Okoń   zmierzyła się z ubiegłorocznymi mistrzami powiatu, c zyli z drużyną z MIędzyborowa. O wyniku rozstrzygnęły, wskutek remisu 1:1, rzuty karne.

  Determinacja i opanowanie naszych zawodników przyniosły zwycięstwo oraz najwyższe miejsce na podium dla naszej szkolnej reprezentacji.

  To pierwsze złoto w tej dyscyplinie w historii szkoły przed i po reformie!

  Nasza złota drużyna będzie reprezentować powiat grodziski w mistrzostwach kolejnego szczebla. Gratulacjedla naszych wspaniałych piłkarzy!

  Czytaj całość...
 • Samorząd Uczniowski zaprasza

  2017-10-06

  6 października w piątek Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas V i VI na wieczorne pokazy filmów. Od godz. 18.00 do  godz. 20.00 - pierwsza w tym roku szkolnym Nocka Filmowa.

  Do zobaczenia!

   

  Czytaj całość...
 • Od poniedziałku 2 października - zmiany w planie lekcji

  2017-09-29

  Od 2 października (poniedziałek) obowiązuje nowy plan lekcji. Zmiany nie są duże, ale istotne. Plan jest na naszej stronie internetowej w zakładce Uczeń/ plan lekcji.

  Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

  Czytaj całość...
 • 29 września w piątek rusza Koło Filmowe

  2017-09-28

  Koło Filmowe zaprasza uczniów klas V i VI na inauguracyjną projekcję filmu "Shrek" 29 września w piątek na 7. godzinie lekcyjnej. Po filmie - dyskusja. Przewidywany koniec zajęć filmowych dla uczniów klas V- VI - godz. 15.45.

   W tym samym dniu o godzinie 16.30 zapraszamy na Koło Filmowe uczniów klas VII oraz uczniów klas II i III gimnazjum. Dla nich inauguracyjny pokaz filmu "Rzymskie wakacje". Po filmie - także dyskusja. Zajęcia w ramach Klubu zakończą się dla tej grupy ok. godz. 19.00.

  Na projekcje zaprasza opiekun Koła - Agata Markiewicz.

  Czytaj całość...
 • Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2017/2018

  2017-09-25

  W zakładce Uczeń/ po lekcjach zamieściliśmy grafik zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2017/2018. Niektóre zajęcia są jeszcze w fazie organizacji, grafik będzie aktualizowany.

  Czytaj całość...