AKTUALNOŚCI

 

 

 • Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej

  2018-05-11

  Z wielka przyjemnoscią informujemy, że 11 maja (piątek)  nasza uczennica Hania Dziduszko z klasy Vb reprezentowała naszą szkołę na VI Warszawskim Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej.

   Czysto i pięknie po francusku zaśpiewała nastrojową piosenkę Indili "Dernière Danse" .
   
  Ogłoszenie wyników Festiwalu oraz uroczysty koncert zwycięzców i laureatów odbędzie się 9 czerwca (sobota) w godzinach popołudniowych w Amfiteatrze, w Parku Górczewska. Już dziś zapraszamy serdecznie.

  Czytaj całość...
 • Brzozowa Lekka Atletyka błyszczy

  2018-05-10

  W rozegranych 10 maja 2018 r. Mistrzostwach Lekkiej Atletyki Szkół Podstawowych  Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego nasze obie drużyny - żeńska i męska zaprezentowały najwyższą sportową formę.

  Dziewczęta zajęły 2. miejce w klasyfikacji generalnej. Wielkimi sukcesami zakończyły się starty w biegach i skokach - Marcysia Kamińska zajęła 1. miejsce w biegu na 300 m, Kasia Grunwald i Klara Kliczewska odpowiednio 2. i 3 . miejsce w biegu na 100 m,  Ania Bednaruczuk i Lila Korczyńska odpowiednio 2 . i 3. miejsce w skoku wzwyż.

  Drużyna męska zajęła 1. miejsce w kalsyfikajci generalnej, wspaniałe starty odnotowali: Cas Verkuyten - 1. miejsce w skoku wzwyż, Kacper Kuczbajski i Natan Piech  - odpowiednio 1.i 2.miejsce w biegu na 300m oraz Mateusz Baran - 3.miejsce w skoku w dal.

  Gratulujemy wspaniałych wyników!

  Czytaj całość...
 • Nasi wspaniali czwórboiści

  2018-05-09

  W Powiatowym Finale Czwórboju Lekkoatletycznego Chłopców Szkół Podstawowych rozegranym 9 maja 2018 r.  nasza męska drużyna zajęła 5. miejsce. Serdeczne gratulacje składamy dla Wiktora Bartosińskiego z 6b, Kostka Kowalczyka z 6b, Wiktora Gorynia z 6 b, Wojtka Kowalskiego z 5a, Ksawerego Zaprawy z 5a i Kajetana Płuszewskiego z 5 b. W sporcie od zajętego miejsca bardziej liczy się walka i determinacja, za to właśnie dziękujemy naszym wspaniałym zawodnikom.

  Czytaj całość...
 • Dzień bez telefonu na Brzozowej

  2018-05-08

  W najbliższy piątek, 11 maja, grupa projektowa z kl. II, realizująca projekt dotyczący fonoholizmu: Marcysia, Gabrysia i Kacper, organizują akcję "Dzień bez telefonu".
  Wydarzenie skierowane jest do wszystkich naszych uczniów i nauczycieli.

  Czytaj całość...
 • Czwórbój Lekkoaltetyczny Dziewcząt z pucharem dla naszych zawodniczek

  2018-05-08

  Wspaniałe miejsce na podium i puchar za 3. miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych zdobyły dziś 8 maja nasze dziewczęta z klas 5, 6 i 7. Składamy serdeczne gratulacje dla całej drużyny: Klary Gradus z 7b, Ewy Zaręby z 7b, Idy Folwarskiej z 6b, Magdy Jurczak z 6b, Julki Zduńczyk z 5a i Oli Piotrowskiej z 5a i dziękujemy za piękną sportową walkę.

  Czytaj całość...