AKTUALNOŚCI

• Sprawdzamy się!

2017-05-29

W dniach 30 - 31 maja odbędą się sprawdziany roczne z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych oraz humanistycznych dla klas 1 i 2. 1 czerwca klasy 1 i 2 napiszą także roczne sprawdziany z języka angielskiego, a 2 czerwca  - wszystkie klasy gimnazjalne napiszą sprawdziany roczne z drugiego języka obcego.

Początek sprawdzianów rocznych o godz. 8.00

W dniach 30 - 31 maja obowiązują uczniów klas 1 i 2 stroje galowe. Po sprawdzianach rocznych w dniach 30-31 maja nie będzie dla klas 1 i 2  zajęć.

Czytaj całość...
  • "Rowerowy Milanówek" - konkurs rozstrzygnięty

2017-05-24

Nasz uczeń Janek Żmuda z klasy 3b zajął 1. miejsce w kategorii uczniów gimnazjów w Konkursie "Rowerem po zdrowie, po sukces, po przygodę - wczoraj i dziś". Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w ramach społecznej kampanii "Rowerowy Milanówek".

Serdecznie gratulujemy!

• Złoto i srebro dla Brzozowej w Dwuboju Nowoczesnym

2017-05-24

Dwubój Nowoczesny to bieganie i pływanie. W obu sprawnościach uczennice i uczniowie Brzozowej pokazali klasę. W rozegranych wczoraj 23 maja zawodach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego nasza drużyna dziewcząt zajęła 1. miejsce, drużyna naszych chłopców - 2. miejsce. To wspaniały wynik bojowej i nowoczesnej szkoły, jaką niezmiennie jesteśmy!

Gratulacje dla zawodników i trenerów. Dziękujemy za kolejne puchary do rosnącej błyskawicznie szkolnej kolekcji.

• W lekiej atletyce Brzozowa wciąż święci triumfy!

2017-05-19

Oto ciąg dalszy radosnych wieści z lekkoatletycznych stadionów. Nasze dziewczęta z klas 1 i 2 niepokonane w Mistrzostwach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego rozegranych w poniedziałek 15 maja. Dziewczęca reprezentacja zajęła 1. miejsce, nasi chłopcy z klas 1 i 2  - tuż za dziewczętami  z fantastycznym 2. miejscem.

Gratulujemy! Dziękujemy za wspaniałe puchary i piękną sportową postawę.

• Atom i cząsteczka - mamy 4 laureatów

2017-05-15

W XIII edycji  Warszawskiego Konkursu Chemicznego "Atom i cząsteczka"  w jego finałowej części rozegranej 13 maja 2017 r. 4  naszych uczniów znalazło się w ścisłej czołówce. Tytuły laureatów zdobyli: Wiktor Jakubowski i Wojtek Pachulski z 3a oraz Aleksander Krzysztoszek z 3c i Borys Żyto z 3d.

Gratulacje dla uczniów i Pana Marcina Wróblewskiego.