AKTUALNOŚCI

 

 

 • Warszawski Konkurs Chemiczny "Atom i cząsteczka" - rozstrzygnięty. Nasi uczniowie- laureatami.

  2018-05-15

  Uczniowie klas 3 gimnazjum Janek Cieszewski i Marek Gruszczyński zostali laureatami tegorocznej edycji Warszawskiego Konkursu Chemicznego "Atom i cząsteczka".

  Uroczyste zakończenie konkursu i rozdanie nagród nastąpi 28 maja (poniedziałek) 2018 r. o godz. 15.00 w XXVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Alpejskiej 16 w Warszawie.

  Gratulujemy Jankowi, Markowi i Panu Marcinowi Wróblewskiemu,  który od lat jest animatorem tego konkursu w naszej szkole.

  Czytaj całość...
 • Tryumf lekkiej atletyki gimnazjalnej w wydaniu klas 3

  2018-05-15

  W Powiatowym Finale Lekkoatletycznym rocznika 2002 zarówno nasza drużyna żeńska, jak i drużyna męska odniosły ogromny sukces. Obie drużyny zajęły 1. miejsca w klasyfikacji generalnej.

  Wśród dziewcząt wspaniałe wyniki zanotowały: Zosia Kańska - 1. miejsce w skoku wzwyż, Julka Lewandowska - 2. miejsce w biegu na 400 metrów, Julka Gładysz - 3. miejsce w biegu na 100 m, Kinga Szwed - 3. miejce w skoku w dal, Karolina Brzoza- 3. miejsce w skoku wzwyż.

  Drużyna męska również zanotowała wspaniałe wyniki z udziałem: Mikołaja Złotnickiego - 1. miejce w biegu na 400m, Mateusza Czarneckiego - 2. miejsce w biegu na 200m, Igora Klukowskiego - 2. miejsce w skoku wzwyż, Jakuba Stojanowskiego - 3. miejsce w skoku w dal.

  Serdczenie gratulujemy i dziękujemy całej reprezentacji uczennic i uczniów klas 3 za wspaniałą sportową postawę.

  Czytaj całość...
 • Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej

  2018-05-11

  Z wielka przyjemnoscią informujemy, że 11 maja (piątek)  nasza uczennica Hania Dziduszko z klasy Vb reprezentowała naszą szkołę na VI Warszawskim Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej.

   Czysto i pięknie po francusku zaśpiewała nastrojową piosenkę Indili "Dernière Danse" .
   
  Ogłoszenie wyników Festiwalu oraz uroczysty koncert zwycięzców i laureatów odbędzie się 9 czerwca (sobota) w godzinach popołudniowych w Amfiteatrze, w Parku Górczewska. Już dziś zapraszamy serdecznie.

  Czytaj całość...
 • Brzozowa Lekka Atletyka błyszczy

  2018-05-10

  W rozegranych 10 maja 2018 r. Mistrzostwach Lekkiej Atletyki Szkół Podstawowych  Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego nasze obie drużyny - żeńska i męska zaprezentowały najwyższą sportową formę.

  Dziewczęta zajęły 2. miejce w klasyfikacji generalnej. Wielkimi sukcesami zakończyły się starty w biegach i skokach - Marcysia Kamińska zajęła 1. miejsce w biegu na 300 m, Kasia Grunwald i Klara Kliczewska odpowiednio 2. i 3 . miejsce w biegu na 100 m,  Ania Bednaruczuk i Lila Korczyńska odpowiednio 2 . i 3. miejsce w skoku wzwyż.

  Drużyna męska zajęła 1. miejsce w kalsyfikajci generalnej, wspaniałe starty odnotowali: Cas Verkuyten - 1. miejsce w skoku wzwyż, Kacper Kuczbajski i Natan Piech  - odpowiednio 1.i 2.miejsce w biegu na 300m oraz Mateusz Baran - 3.miejsce w skoku w dal.

  Gratulujemy wspaniałych wyników!

  Czytaj całość...
 • Nasi wspaniali czwórboiści

  2018-05-09

  W Powiatowym Finale Czwórboju Lekkoatletycznego Chłopców Szkół Podstawowych rozegranym 9 maja 2018 r.  nasza męska drużyna zajęła 5. miejsce. Serdeczne gratulacje składamy dla Wiktora Bartosińskiego z 6b, Kostka Kowalczyka z 6b, Wiktora Gorynia z 6 b, Wojtka Kowalskiego z 5a, Ksawerego Zaprawy z 5a i Kajetana Płuszewskiego z 5 b. W sporcie od zajętego miejsca bardziej liczy się walka i determinacja, za to właśnie dziękujemy naszym wspaniałym zawodnikom.

  Czytaj całość...