AKTUALNOŚCI

 

 

 • Dzień bez telefonu na Brzozowej

  2018-05-08

  W najbliższy piątek, 11 maja, grupa projektowa z kl. II, realizująca projekt dotyczący fonoholizmu: Marcysia, Gabrysia i Kacper, organizują akcję "Dzień bez telefonu".
  Wydarzenie skierowane jest do wszystkich naszych uczniów i nauczycieli.

  Czytaj całość...
 • Czwórbój Lekkoaltetyczny Dziewcząt z pucharem dla naszych zawodniczek

  2018-05-08

  Wspaniałe miejsce na podium i puchar za 3. miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych zdobyły dziś 8 maja nasze dziewczęta z klas 5, 6 i 7. Składamy serdeczne gratulacje dla całej drużyny: Klary Gradus z 7b, Ewy Zaręby z 7b, Idy Folwarskiej z 6b, Magdy Jurczak z 6b, Julki Zduńczyk z 5a i Oli Piotrowskiej z 5a i dziękujemy za piękną sportową walkę.

  Czytaj całość...
 • Gale Konkursowe i Finałowe z udziałem naszych uczniów

  2018-04-24

  Marysia Kwiatkowska z naszej klasy gimnazjalnej 2b została finalistką Konkursu Roma Aeterna - Caput Mundi. Gala Konkursowa odbędzie się w XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Stefanii Sempolowskiej w Warszawie.

  Uczeń klasy 5 a naszej szkoły podstawowej Marek Jóżwiak został laureatem etapu rejonowego Archidiecezjalnego Konkursu Santo Subito i 26 kwietnia (czwartek) weźmie udział w Gali Finałowej w Galerii Porczyńskich w Warszawie.

  Serdecznie gratulujemy Marysi i Markowi oraz Pani Agnieszce Perzanowskiej.

  Czytaj całość...
 • 18-20 kwietnia - egzaminy gimanzjalne

  2018-04-16

  W dniach 18 - 20 kwietnia uczennnice i uczniowie naszych trzecich klas gimnazjalnych przystapią do egzaminu gimnazjalnego.

  Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

  Dla klas drugich gimnazjalnych oraz klas siódmych naszej szkoły dni te będą dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Dla klas V i VI przewidujemy zajęcia według dostosowanego planu. Szczegóły są w rodzicielskiej poczcie.

  Czytaj całość...
 • Konkurs dotyczący tematyki związanej z telefonem komórkowym.

  2018-04-13

  Zespół projektowy z kl. II serdecznie zaprasza i zachęca wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie literacko-plastycznym "Telefon- główny bohater codzienności".
  Regulamin konkursu znajduje się w rozwinięciu tej informacji.

  Czytaj całość...