AKTUALNOŚCI

 

 

 • Wyniki IX edycji Konkursu Języka Niemieckiego

  2017-05-10

  Dziś 10 maja 2017r. odbył się w naszej szkole finał  Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów. To już IX edycja tego konkursu, którego organizatorkami są nasze nauczycielki języka niemieckiego - Panie Monika Krygielska i Milena Nowakowska.

  Finał konkusu zgromadził 12 uczestników. Oto wyniki finałowej rozgrywki:

  1 miejsce - Paweł Sochacki z Gimnazjum Społecznego Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

  2 miejsce- Marysia Krysowska z Gimnazjum nr 1 w Milanówku oraz Bartosz Rybarczyk z Gimnazjum Społecznego Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

  3 miejsce- Bartosz Wiśniewski z Zespołu Szkół z Otrębus.

  Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, wszyscy uczestnicy - dyplomy i drobne upominki. Dla nauczycieli organizatorki przygotowały podziękowania i pomoce naukowe.

  Gratulujemy i zapraszamy za rok.

   

  Czytaj całość...
 • Brzozowa zdominowała powiatową lekkoatletykę

  2017-05-10

  W rozegranych wczoraj 9 maja 2017 r.  Mistrzostwach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lekkoatletyce Dziewcząt i Chłopców klas 3 Szkół Gimnazjalnych obie nasze drużyny - dziewczęca i chłopięca odnotowały ogrmony sukces. Obie zajęły 1. miejsce i przywioz ły do szkoły dwa ogromne puchary.

  Gratulujemy Trenerom wspaniałych Zawodniczek i Zawodników, a naszym Uczennicom i Uczniom - wspaniałych osiągnięć. Dziękujemy!

   

  Czytaj całość...
 • Droga do mądrości poprowadziła naszych uczniów do laurów

  2017-05-05

  Po długim oczekiwaniu na oficjalne wyniki finału Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości" z radością oznajmiamy o wielkim sukcesie naszych uczniów. Klementyna Grzybowska z 3a została laureatką tego konkursu, a Janek Gawliński z 3 c - finalistą.

  Gratulacje dla Obojga naszych wspaniałych uczniów oraz ich Mistrza Pana Marcina Jażyńskiego.

   

  Czytaj całość...
 • UNICEF bogatszy o naszą zbiórkę

  2017-04-26

  Dzięki inicjatywie uczennicy Poli Gawrońskiej z 3 d oraz ofiarności rodziców i uczniów naszego gimnazjum udało się wesprzeć UNICEF w akcji "Uratuj dziecko w Afryce'.

  Zbiórka przyniosła 2184,57 zł. Kwota ta zasiliła szczytny cel, w którym mamy swój udział.

  Dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji.

  Czytaj całość...
 • Brzozowy tandem w TVP

  2017-04-25

  Pani Paulina Malinowska - Kowalczyk ucząca w naszej szkole języka hiszpańskiego i uczeń klasy 2a Michał Raczkowski wystąpili w jednym z programów TVP. Opowiadali o niezwykłym projekcie Michała związanym z drukiem 3D.

  Koniecznie obejrzyjcie na naszej stronie facebookowej. Rewelacja!

  Czytaj całość...