AKTUALNOŚCI

 

 

 • Etapy wojewódzkie z konkursów przedmiotowych z udziałem naszych gimnazjalistów

  2018-02-08

  Długo musieliśmy czekać w tym roku na oficjalne wyniki rejonowych konkursów przedmiotowych. Możemy już potwierdzić część z nich - awnase do etapów wojewódzkich. W Konkusie Chemicznym będzie nas reperzentował Jan Cieszewski z klasy 3b,w Konkusie Języka Polskiego - Klaudia Ziółek z 3b oraz Gabrysia Bayer, Ewa Harchut i Zuzia Świąder z 2c.

  Maciek Bablok z 3a awansował do etapu wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Logia, a Szymon Duchniewicz, również z 3a,  jest już w II etapie Młodzieżowej Olimpiady Informatycznej.

  Gratulujemy i trzymamy kciuki za starty w kolejnych etapach!

  Czytaj całość...
 • Nasi chłopcy na podium w Unihokeju

  2018-02-07

  W rozegranych 7 lutego 2018 r. (środa) Mistrzostwach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Unihokeju nasza drużyna męska zajęła 3. miejsce. Zawody odbyły się w Grodzisku Mazowieckim.

  Gratulujemy wspaniałego sportowego sukcesu!

  Czytaj całość...
 • Awans 5 naszych uczniów w Gimnazjadzie Fizycznej

  2018-02-05

  W piątek 2 lutego b.r. odbyły się szkolne eliminacje w kolejnej edycji Gimnazjady Fizycznej. Do II etapu awansowało 5 uczniów klas 3: Szymon Duchniewicz i Michał Raczkowski z 3 a oraz Janek Cieszewski, Igor Jaszczyszyn i Marek Gruszczyński z 3b.

  Gratulujemy!

  Czytaj całość...
 • 29 stycznia - spotkanie Rady Szkoły

  2018-01-26

  29 stycznia (poniedziałek) o godz. 16.30 zapraszamy wychowawców oraz przedstawicieli klas a także przedstawicieli Zarządu MTE i Rady Samorządu Uczniowskiego na kolejne w tym roku szkolnym spotkanie Rady Szkoły.

  Czytaj całość...
 • Nasza uczennica z pierwszym miejscem w IV Ogólnopolskim konkursie historii sztuki

  2018-01-11

  Zosia Bochińska z 3b jako jedyna gimnazjalistka zajęła pierwsze z trzech równorzędnych pierwszych miejsc w IV Ogólnopolskim konkursie historii sztuki "Sztuka cenniejsza niż złoto". Konkurs był bardzo wymagający - esej dotyczący grupy Formistów, test wiedzy na temat  historii polskich formacji awangardowych i w końcu prezentacja konfrontująca dwie wybrane postawy twórcze.

  Partnerem wspierającym Zespół Szkół Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie - organizatora Konkursu-  było Muzeum Narodowe. 

  Gratulujemy Zosi i Pani Agnieszce Krzysiak!

  Czytaj całość...