AKTUALNOŚCI

 

 

 • Biologia i język polski też awansowały!

  2018-02-21

  Wyniki tegorocznych konkursów przedmiotowych to w tym roku prawdziwa karuzela. Szkoły dowiadują się o nich często w ostatniej niemal chwili. Tak było z Konkursem Biologicznym.

  Dwoje naszych uczniów awansowało do etapu wojewódzkiego z tego przedmiotu. Serdecznie gratulujemy Julce Słowikowskiej i Igorowi Jaszczyszynowi (oboje z klasy 3b) i trzymamy kciuki za czwartkowe zmagania.

  Gratulujemy i kibicujemy również Filipowi Kosce z VII b, który 5 marca w poniedziałek będzie reprezentował naszą szkołę w etapie wojewódzkim Konkursu Języka Polskiego.

  Czytaj całość...
 • Rekolekcje wielkopostne 19 - 21 lutego

  2018-02-16

   W dniach 19 -21 lutego 2018 r. (poniedziałek - środa) odbędą się rekolekcje wielkopostne. Dla uczniów uczęszczających na etykę szkoła zaplanowała zajęcia odbywające się równolegle z rekolekcjami.

  Plan w tych dniach zostanie zmieniony i dostosowany do potrzeb związanych z działaniem szkoły w tym czasie.

  W środę 21 lutego po zajęciach edukacyjnych nie będzie zajęć dodatkowych oraz popołudniowej godziny popraw sprawdzianów.

  Świetlica szkolna będzie w tych dniach działać bez zmian.

  Czytaj całość...
 • Szkolne eliminacje w Konkursie Języka Niemieckiego

  2018-02-13

  12 lutego (poniedziałek) odbyły się szkolne eliminacje w Konkursie Języka Niemieckiego. W II etapie konkursu naszą szkołę będą reprezentować: Małgosia Głuchowska z 3a, Bartosz Rybarczyk z 2a oraz Marysia Kwiatkowska z 2b i Paulina Kowalska z 2c.   Gratulujemy!

  Organizatorkami konkursu są nasze nauczycielki języka niemieckiego: Panie Monika Krygielska i Milena Nowakowska.

   Etap finałowy odbędzie się 18 maja w naszej szkole.

  Czytaj całość...
 • Awans w matematyce

  2018-02-09

  Janek Cieszewski z 3b i Szymon Duchniewicz z 3a  będą reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim Konkursu Matematycznego.

  Gratulujemy wysokich wyników i kibicujemy dalej!

  Czytaj całość...
 • Etapy wojewódzkie z konkursów przedmiotowych z udziałem naszych gimnazjalistów

  2018-02-08

  Długo musieliśmy czekać w tym roku na oficjalne wyniki rejonowych konkursów przedmiotowych. Możemy już potwierdzić część z nich - awnase do etapów wojewódzkich. W Konkusie Chemicznym będzie nas reperzentował Jan Cieszewski z klasy 3b,w Konkusie Języka Polskiego - Klaudia Ziółek z 3b oraz Gabrysia Bayer, Ewa Harchut i Zuzia Świąder z 2c.

  Maciek Bablok z 3a awansował do etapu wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Logia, a Szymon Duchniewicz, również z 3a,  jest już w II etapie Młodzieżowej Olimpiady Informatycznej.

  Gratulujemy i trzymamy kciuki za starty w kolejnych etapach!

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 170 Następna »