AKTUALNOŚCI

 

 

 • Nasi uczniowie w finałach konkursów przedmiotowych z chemii i polskiego

  2016-12-15

  Wojtek Pachulski z 3a i Borys Żyto z 3d są w finale Konkursu Chemicznego. Dziś 15 grudnia poznaliśmy także wyniki etapu rejonowego Konkursu Języka Polskiego. Do finalu awansowała trójka polonistów: Ola Pusz, Zosia Orlik i Mikołaj Zduńczyk - uczniowie klasy 3b.

  Gratulujemy i będziemy kibicować podczas styczniowych finałów. Trzymamy kciuki za wszystkich, którzy są w trakcie weryfikacji swoich prac konkursowych bądź z niecierpliwością czekają na wyniki.

  Czytaj całość...
 • Pierwsze klasy na Uniwersytecie Warszawskim

  2016-12-14

  Uczniowie klas pierwszych w dniu 15 grudnia (czwartek) wezmą udział w wykładzie "Archeologia Egiptu" . Wykład odbędzie się na Wydziale Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.

  Wyjazd po 2. lekcji. W tym dniu dla klas 1 nie ma zajęć dodatkowych.

  Czytaj całość...
 • Olimpiada Języka Angielskiego

  2016-12-14

  W środę 14 grudnia odbędzie się II część I etapu Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów. W naszej szkole awansowało do tej części 5 uczniów: Piotr Burgess z 2b, Tadeusz Blajer i Kacper Grzybowski  z 3b, janek Gawliński z 3c oraz Oliver Jørgensen z 3d.

  Życzymy powodzenia!

  Czytaj całość...
 • 12 grudnia - zebrania w klasach i dzień otwarty.

  2016-12-08

   12 grudnia (poniedziałek) zapraszamy rodziców i opiekunów naszych uczniów na zebrania w klasach i dzień otwarty. W dzienniku Librus nauczyciele przygotują, zgodnie z zasadami systemu oceniania, propozycje ocen semestralnych z przedmiotów. Będą one widnieć z adnotacją "ocena proponowana" . 

  Zebrania w klasach rozpoczną się o godz. 18.30, dzień otwarty - od godz. 19.00.

   

  Czytaj całość...
 • Nasi uczniowie w finałach konkursów przedmiotowych

  2016-12-08

   Mamy dobre wieści po eliminacjach rejonowych konkusów wiedzy o społeczeństwie i języka angielskiego. Nasi uczniowie - Ksawery Łokietek z 3a oraz uczennice Zosia Orlik z 3b oraz Weronika Kawecka z 3d awansowali do finałów etapów tych konkursów. 

  Czekamy na wyniki z pozostałych eliminacji. Wczoraj 7 grudnia odbyły sie one z chemii, a dziś o finał walczą nasi poloniści. Eliminacje z matematyki, biologii i geografii  jeszcze przed nami. 

  Gratulujemy i życzymy powodzenia.

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 150 Następna »