AKTUALNOŚCI

 

 

 • Listopadowy numer naszej gazetki szkolnej

  2016-11-26

   Miłej lektury!

  Czytaj całość...
 • Dołącz do "Szlachetnej Paczki"

  2016-11-25

  Już możecie dołączyć do grona wolontariuszy, którzy wesprą w tym roku realizowany już po raz szósty w naszej szkole projekt "Szlachetna Paczka", polegający na pomocy dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszego rejonu.

  Czytaj całość...
 • Brzozowa przy tenisowym stole

  2016-11-24

  W Mistrzostwach w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych rozegranych w Grodzisku Mazowieckim nasze dziewczęta - Weronika Kawecka z 3d i Helena Zielińska z 1c zajęły III miejsce, a chłopcy - Wiktor Jakubowski z 3a i Michał Boniecki z 1a - IV miejsce. To świetne wyniki, a wynik chłopców należy do najlepszych w historii szkoły, więc przed nami i tenisem stołowym rysuje się piękna przyszłość.

  Gratulujemy !

  Czytaj całość...
 • Spotkanie z Panią Poseł Kamilą Gasiuk - Pihowicz

  2016-11-21

  Wszystkich zainteresowanych zmianami planowanymi przez rząd w obecnym systemie edukacji zapraszamy na spotkanie z Panią Poseł na Sejm RP Kamilą Gasiuk - Pihowicz oraz ekspertem prawa oświatowego, wykładowcą akademickim Panem Dominikiem Linowskim.

  Spotkanie odbędzie się w siedzibie naszego gimnazjum w Milanówku przy ul. Brzozowej 1 w dniu 25 listopada (piątek) o godz. 18.30.

   

  Czytaj całość...
 • Konkursy Matematyczny i Geograficzny także z udziałem naszych uczniów

  2016-11-16

  Na te wyniki konkursowe musieliśmy poczekać najdłużej. Ostatni komunikat korygujący nadszedł wczoraj późnym popołudniem. Do etapu rejonowego w K. Matematycznym awansowała grupa sześciu uczniów: Natalia Korbecka z 3d, Klementyna Grzybowska z 3a, Alek Krzysztoszek z 3c, Kacper Cieślak, Mateusz Kubik oraz Wojtek Pachulski z 3a.

  W K. Geograficznym w etapie rejonowym będzie nas reprezentować Natalia Korbecka z 3d. 

  Gratulujemy!

  Łącznie do etapów rejonowych w konkursach przedmiotowych awansowało 36 uczniów.

  Wszystkim życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach.

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 150 Następna »