AKTUALNOŚCI

 

 

 • Jeszcze jeden sukces polonistyczny

  2017-01-03

  Do grona uczniów finałowego etapu Konkursu Polonistycznego dołączyła podczas przerwy świątecznej Agata Sucharska - nasza uczennica klasy 3c.

  Komisja Konkursowa zweryfikowała swój werdykt na korzyść Agaty. Gratulujemy!

  Czytaj całość...
 • Sprawdzamy się w dniach 4-5 stycznia

  2017-01-03

  Przypominamy o sprawdzianach semestralnych w dniach 4-5 stycznia ( środa- czwartek).

  Wszystkie sprawdziany zaczynają się o godz. 8.00. W tych dniach po sprawdzianach nie ma zajęć.

  Po sprawdzianach 5 stycznia (czwartek) odbędzie się kolejne spotkanie Koła Filmowego przeniesione z piątku z uwagi na Święto Trzech Króli.

  Czytaj całość...
 • 22 grudnia - Dzień Tolerancji i Dzień Wigilijny

  2016-12-22

  22 grudnia - ostatniego dnia przed przerwą świąteczną tradycyjnie już w naszej szkole obchodzimy Dzień Tolerancji. W ramach obchodów uczniowie podczas pierwszych trzech lekcji obejrzą przygotowane przez nauczycieli filmy oraz będą o nich dyskutować. Czwarta i piąta godzina lekcyjna to czas klasowych Wigilii.

  Wigilia Szkolna rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 17.00. W programie jasełka przygotowane przez uczniów klas pierwszych, wspólne śpiewanie kolęd oraz życzenia.

  Zapraszamy do świątecznego Brzozowego kręgu, pod naszym dachem starczy miejsca dla wszystkich. A na naszych Absolwentów czekamy jak zawsze w otwartych drzwiach. Świąteczne spotkanie potrwa do godziny 19.00.

  Czytaj całość...
 • Uczniowie Brzozowej wciąż awansują

  2016-12-22

  Czas rozstrzygnięć konkursowych obfituje w dobre wieści dla naszego gimnazjum. Najpierw o filozofach - wszyscy uczniowie zgłoszeni do etapu rejonowego przez Szkolną Komisję Konkursową pod przewodnictwem pana Marcina Jażyńskiego uzyskali akceptację Organizatora Konkursu Filozoficznego i będą podążać dalej "W drodze ku mądrości". Są to: Klementyna Grzybowska i Anna Domaradzka z 3a, Janek Gawliński z 3c oraz Paweł Rok z 1b.

  Gratulujemy i życzymy owocnej wędrówki.

  Druga wiadomość dotyczy anglistów. Uczniowie Tadeusz Blajer z 3b i Oliver Jørgensen z 3d awansowali do II etapu Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów.

  Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych etapach.

  Czytaj całość...
 • 4-5 stycznia -sprawdziany semestralne

  2016-12-22

  W dniach 4-5 stycznia odbędą się sprawdziany semestralne dla klas 1-3. W środę 4 stycznia - sprawdziany z przedmiotów przyrodniczych i matematyki, w czwartek 5 stycznia - z przedmiotów humanistycznych.

  Po sprawdzianach nie ma w tych dniach zajęć.

   

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 153 Następna »