AKTUALNOŚCI

 

 

 • Na Brzozowej - niezmiennie czas laureatów

  2017-02-08

  Grono laureatów Brzozowej rośnie z dnia na dzień.  Z wielką radością informujemy, że Maciek Zieliński z klasy 3d został laureatem Konkursu Biologicznego.

  Gratulujemy Maćkowi i Pani Dorocie Kucharczyk - Przykazie - prawdziwej entuzjastce swojego przedmiotu, która swój entuzjazm dla biologii od lat zaszczepia uczniom.

  Czytaj całość...
 • Na Brzozowej czas na matematyczne laury

  2017-02-07

  Wspaniałe osiągnięcie naszej dwójki uczniów - Natalii Korbeckiej  z 3d i Aleksandra Krzysztoszka z 3c - to prawdziwa perełka wśród licznych konkursowych osiągnięć Brzozowej. Oboje doszli do finałowych wojewódzkich rozgrywek w Konkursie Matematycznym i oboje uzyskali tytuł laureta.

  Ponadto Natalia zdobyła maksymalną liczbę punktów i wszystkie zdania rozwiązała bezbłędnie. Alek zaś jest podwójnym laureatem - do lauru chemicznego dodał laur matematyczny.

  Gratulujemy uczniom i Ich Mistrzyni Pani Annie Jurczak!

  Brzozowa skacze z radości! 

  Czytaj całość...
 • Nowy numer gazetki szkolnej

  2017-02-04

  Przed nami najzimniejsze dni, ale na szczęście przed Wami coś, co doda Wam otuchy – kolejny numer naszej gazetki szkolnej.

  Czytaj całość...
 • Wielki Polonistyczny Finał

  2017-02-02

  Cała nasza czwórka uczniów startująca w wojewódzkim etapie Konkursu Polonistycznego wróciła z niego z trofeami. Ola Pusz z 3b została laureatką, a Agata Sucharska z 3c oraz Zosia Orlik i Mikołaj Zduńczyk z 3b otrzymali tytuły finalistów.

  Zosia Orlik jest nawet podwójna finalistką, bowiem uzyskała również taki tytuł w Konkursie Języka Angielskiego.

  Gratulacje dla naszej  wspaniałej  polonistycznej Czwórki i ich mistrza Pana Krzysztofa Lewenstama.

  Czytaj całość...
 • Mamy laureatów i finalistę z chemii

  2017-02-01

  Poznaliśmy wyniki wojewódzkiego etapu Konkursu Chemicznego. Mamy dwóch uczniów z tytułem laureata i jednego ucznia z tytułem finalisty. Laureatami zostali: Alek Krzysztoszek  z 3c oraz Borys Żyto z 3d. Finalistą Konkursu Chemicznego został Wojtek Pachulski z 3a.

  Gratulujemy uczniom i Panu Marcinowi Wróblewskiemu.

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 156 Następna »