Dotarła do nas informacja zwrotna w sprawie naszej "Szlachetnej Paczki".

 

Drogi Darczyńco,

 
w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami! 
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.
 
 
Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem MAZ-3023-580647) i wolontariusz, który się nią opiekował chcą obdarować Ciebie. 
Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Rodzina naprawdę nie wiedziała, czego może się spodziewać. Starsze dziewczynki z ochotą pomagały przy noszeniu paczek z samochodu na górę. Z każdą kolejną paczką rosło zaskoczenie rodziny - "przecież my marzyliśmy tylko o łóżkach dla dziewczynek" powiedziała kompletnie zaskoczona pani Barbara - a tu kolejna i kolejna paczka. "Jeszcze tyle szczęścia naraz nie spadło na nas". Najzabawniejsze było jednak to, iż jeden z wolontariuszy Szlachetnej Paczki został uznany przez małą Annę za Świętego Mikołaja i każde wniesienie kolejnej przez niego paczki kończyło się wybuchem radości dziecka i krzykiem "MIKOŁAJ, mamo Mikołaj".
Właściwie nie było rzeczy w paczce, która nie spotkała się z ogromnym entuzjazmem wszystkich dziewczynek i mamy. Oglądając zawartość paczek (a szczególnie odzież, buty, przybory szkolne, art. pościelowe i wszystkie specjalne upominki dla każdej z osób), dziewczynki kilkakrotnie powtarzały: „chyba ktoś czytał w moich myślach, o takim czymś zawsze marzyłam”, a mama nie kryła łez..
 
 
Co chce przekazać wolontariusz?
Jeszcze raz serdecznie dziękuje za okazaną pomoc i doskonałą współpracę. Byłem wolontariuszem w wielu edycjach Szlachetnej Paczki, ale Państwa paczka przerosła moje wyobrażenia, a program terapii psychologicznej dla rodziny to jest to, o czym mogłem tylko po cichu marzyć. Jeszcze raz w imieniu swoim i rodziny dziękuję i życzę Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.
 
 
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Nie ma chyba w żadnym języku słów, żeby opisać naszą wdzięczność- to jest MEGA MEGA i jeszcze raz MEGA pomoc dla nas. Tylko wspaniali ludzi mogli bezinteresownie podzielić się z nami i dziękujemy, że tych WSPANIAŁYCH ludzi spotkaliśmy na naszej nie zawsze prostej i łatwej drodze życia. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy ale brak słów jak można podziękować za tak wspaniałe prezenty.
 

 
A my, ze strony Szkoły, bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli tę naszą paczkę- darczyńcom, dobrym elfom, które poświęciły swój czas na pakowanie, ozdabianie i noszenie paczek. Serdeczne podziękowania dla Rodziców Stasia Krzysiaka za pomoc w transporcie paczek do Rodziny.
 
 

Życzenia od Rodziny

Życzenia od Rodziny

Nasi dzielni Mikołaje w akcji

Nasi dzielni Mikołaje w akcji

Paczka u rodziny

Paczka u rodziny