Po lekcjach


Zajęcia dodatkowe i konsultacje w roku szkolnym 2016/2017
 
Zajęcie
Termin
Prowadzący
Koło matematyczne dla klas I
       czwartek 8. lekcja Katarzyna Biedrzycka
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas I
 
środa 8. lekcja

Katarzyna Biedrzycka
Koło matematyczne dla klas II
       poniedziałek 8,9. lekcja Katarzyna Biedrzycka
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas II
  poniedziałek 8. lekcja
Anna Jurczak
Koło matematyczne dla klas III
środa 8,9 lekcja
Anna Jurczak
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas III
wtorek 8. lekcja
 Anna Jurczak
 Koło informatyczne oraz konsultacje z informatyki
poniedziałek 8,9. lekcja
kl. 1
piątek 8,9 lekcja
kl. 2-3

 Zofia Markowska
Zajęcia przygotowujące do First Certificate dla klas I
wtorek 8. lekcja
Miłka Karczewska
Zajęcia przygotowujące do First Certificate dla klas II

wtorek godz. 7.10

Miłka Karczewska


 Konsultacje z języka angielskiego

 
poniedziałek 8. lekcja

Miłka Karczewska

Koło języka angielskiego
czwartek 9. lekcja
 Ewa Kozak
     Koło języka niemieckiego
        poniedziałek 9. lekcja
Milena Nowakowska


 
Koło historyczne - Historia kobiet
poniedziałek 9. lekcja

Agata Markiewicz

Anna Lewenstam

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

kl. 1 termin ruchomy/potrzeby uczniów

kl. 2 piątek 8. lekcja

kl. 3 środa 8. lekcja

Urszula Kiełczewska

Krzysztof Lewenstam

Krzysztof Lewenstam

Koło polonistyczne

środa 9. lekcja

Krzysztof Lewenstam
Koło filozoficzne
czwartek 9. lekcja
Marcin Jażyński
Koło teatralne
 

klasy I środa 8. i 9. lekcja

klasy I czwartek 8. i 9. lekcja

klasy II poniedziałek 8. lekcja

klasy III piątek 9. lekcja


Iwona Dornarowicz
Koło chemiczne dla klas 1
Koło chemiczne dla klas 2
Koło chemiczne dla klas 3

wtorek 8. lekcja (od 31 stycznia 2017 r.)

 czwartek 9. lekcja

wtorek 9. lekcja

Marcin Wróblewski
Koło biologiczne
Koło PCK

środa 9. lekcja kl.3

piątek 9. lekcja

Dorota Kucharczyk - Przykaza
Koło fizyczne
środa 9. lekcja
Krzysztof Łukasiewicz
Zajęcia wyrównawcze z fizyki

środa 8. lekcja

 piątek 8. lekcja

Krzysztof Łukasiewicz
      Zajęcia z geografii (przygotowanie do konkursu i konsultacje dla uczniów)

poniedziałek  9. lekcja

Olaf Rodowald
         Koło filmowo - literackie

 

piątek godz. 16:30 - 20:00

1x w miesiącu

Agata Markiewicz

Anna Lewenstam

Koło gier logicznych i planszowych

piątek godz. 16:30 - 20:00

1 x w miesiącu

 Katarzyna Biedrzycka

Anna Jurczak

Krzysztof Lewenstam

        Konsultacje z 2. języka obcego


j. francuski piątek 8. lekcja

j. francuski piątek 8. lekcja

język angielski piątek 8. lekcja

język hiszpański piątek 8. lekcja

język niemiecki piątek 8. lekcja

Beata Jorgensen

Hanna Przepiórka

Ewa Kozak

Paulina Malinowska - Kowalczyk

Monika Krygielska

Konsultacje z przedmiotów przyrodniczych

biologia piątek 9. lekcja

fizyka piątek 8. lekcja

Dorota Kucharczyk - Przykaza

Krzysztof Łukasiewicz

Konsultacje z  przedmiotów humanistycznych

historia środa 9. lekcja

Agata Markiewicz    
       

 

 

 

 

  Regulamin koła przedmiotowego 

 

 

Autor:Urszula Kielczewska