Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

Kadra

Nasza kadra rok szkolny 2021/2022

 

  1. Katarzyna Biedrzycka- matematyka, dyrektorka szkoły
  2. Marlena Bińkiewicz - matematyka, wychowawczyni VII b
  3. Izabela Borowczyk - edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni świetlicy
  4. Joanna Domagała – wychowanie fizyczne
  5. Iwona Dornarowicz – instruktorka zajęć teatralnych
  6. Karolina Gołoś – język anigielski 
  7. Unmilan Gosh - jezyk angielski
  8. Mariusz Jasiak - muzyka
  9. Paulina Jarzynka - logopedka 
  10. Jakub Jarzyna - fizyka
  11. Marcin Jażyński – etyka, filozofia
  12. Anna Jurczak – matematyka, wychowawczyni klasy VIa
  13. Aneta Kamińska - pedagożka (pedagogika specjalna),  wychowawczyni świetlicy szkolnej
  14. Miłka Karczewska – język angielski, język hiszpański
  15. Urszula Kiełczewska –  język polski, wychowawczyni klasy VIb
  16. Ewa Kozak – język angielski, matematyka, wychowawczyni klasy IVa 
  17. Monika Krawczyk - edukacja wczesnoszkolna, terapeutka, wychowawczyni klasy IIIb
  18. Zofia Kremer – język angielski
  19. Anna Kruczyńska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy IIa
  20. Monika Krygielska - język niemiecki
  21. Anna Krzyczkowska – fizyka
  22. Agnieszka Krzysiak – plastyka, technika, wychowawczyni Vb
  23. Agnieszka Kulis - pedagożka
  24. Anna Lewenstam – język polski, wychowawczyni klasy VIIIa
  25. Krzysztof Lewenstam – język polski
  26. Hanna Musur - Bzdak - jezyk polski, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawczyni VIIa
  27. Agata Markiewicz – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawczyni klasy Va
  28. Zofia Markowska – informatyka
  29. Iwona Medykowska - Bohdan - chemia
  30. Fernando Garcia Melendez- język hiszpański
  31. Aleksandra Mozelewska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni świetlicy
  32. Magdalena Niedziela – edukacja wczesnoszkolna, logopedka, wychowawczyni klasy IIIa
  33. Iwona Nowakowska - pedagożka i terapeutka
  34. Agnieszka Perzanowska – religia
  35. Martyna Piotrowska - wychowanie fizyczne
  36. Hanna Przepiórka – język angielski, język francuski
  37. Maja Przyborska - Olech - psycholożka
  38. Katarzyna Radwańska - edukacja wczesnoszkolna, pomoc nauczyciela
  39. Piotr Rezmer - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIb
  40. Olaf Rodowald – geografia, wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIIIb
  41. Dominika Sekuła - Lelonek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni Ia
  42. Joanna Słabosz - edukacja wczesnoszkolna, klasy I
  43. Joanna Smirnow – psycholożka 
  44. Aneta Sobieraj – wychowanie fizyczne, wychowawczyni klasy V
  45. Tomasz Tarczyński - wychowawca świetlicy
  46. Jakub Tomaszewski - informatyka 
  47. Monika Trzcińska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy Ib
  48. Malwina Tymińska - język angielski, wychowawczyni klasy IVb
  49. Agnieszka Wójcicka – biologia, przyroda
  50. Marcin Wróblewski – chemia
  51. Natalia Zachoszcz - edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni świetlicy