Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

Kadra

Nasza kadra rok szkolny 2022/2023

  1. Katarzyna Biedrzycka- matematyka, dyrektorka szkoły
  2. Marlena Bińkiewicz - matematyka
  3. Izabela Borowczyk - edukacja wczesnoszkolna,
  4. Danian Duran Chachon - język hiszpański, 
  5. Joanna Domagała – wychowanie fizyczne,
  6. Iwona Dornarowicz – instruktorka zajęć teatralnych
  7. Julia Drozd - matematyka
  8. Edyta Gamza - wychowawczyni świetlicy 
  9. Karolina Gołoś – język anigielski 
  10. Unmilan Gosh - jezyk angielski
  11. Katarzyna Gruk - wychowawczyni świetlicy
  12. Mariusz Jasiak - muzyka
  13. Paulina Jarzynka - logopedka 
  14. Jakub Jarzyna - fizyka
  15. Marcin Jażyński – etyka, filozofia
  16. Anna Jurczak – matematyka, 
  17. Aneta Kamińska - edukacja wczesnoszkolna, pedagożka (pedagogika specjalna),  
  18. Urszula Kiełczewska –  język polski
  19. Magdalena Kot - język hiszpański
  20. Ewa Kozak – język angielski, matematyka, 
  21. Monika Krawczyk - edukacja wczesnoszkolna, terapeutka, 
  22. Dominika Krawczyńska - język angielski
  23. Zofia Kremer – język angielski
  24. Anna Kruczyńska - edukacja wczesnoszkolna,
  25. Monika Krygielska - język niemiecki
  26. Agnieszka Krzysiak – plastyka, technika,
  27. Agnieszka Kulis - pedagożka
  28. Anna Lewenstam – język polski, 
  29. Krzysztof Lewenstam – język polski
  30. Hanna Musur - Bzdak - jezyk polski, edukacja dla bezpieczeństwa,
  31. Agata Markiewicz – historia, wiedza o społeczeństwie, 
  32. Iwona Medykowska - Bohdan - chemia
  33. Fernando Garcia Melendez- język hiszpański
  34. Aleksandra Modelewska - wychowawczyni świetlicy
  35. Sylwia Olizarowicz - język angielski, język niemiecki
  36. Agnieszka Perzanowska – religia
  37. Małgorzata Pietras - edukacja wczesnoszkolna
  38. Martyna Piotrowska - wychowanie fizyczne
  39. Hanna Przepiórka – język angielski, język francuski
  40. Maja Przyborska - Olech - psycholożka
  41. Katarzyna Radwańska - edukacja wczesnoszkolna, pomoc nauczyciela
  42. Piotr Rezmer - edukacja wczesnoszkolna, 
  43. Paulina Rybska - wychowawczyni świetlicy 
  44. Elżbieta Rzepecka - język polski
  45. Olaf Rodowald – geografia, wychowanie fizyczne
  46. Dominika Sekuła - Lelonek - edukacja wczesnoszkolna,
  47. Joanna Słabosz - edukacja wczesnoszkolna, wicedyrektorka szkoły
  48. Joanna Smirnow – psycholożka 
  49. Aneta Sobieraj – wychowanie fizyczne, 
  50. Marta Ściechowska - fizyka
  51. Jakub Tomaszewski - informatyka 
  52. Monika Trzcińska - edukacja wczesnoszkolna,
  53. Malwina Tymińska - język angielski, 
  54. Agnieszka Wójcicka – biologia, przyroda
  55. Marcin Wróblewski – chemia